Вітання Олександра Гаврилюка з Днем медичного працівника України

Дата: 27.07.2023 09:00

Шановні працівники медичної галузі! Щиросердно вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника України!

Висловлюю Вам найтепліші слова вдячності за вашу благородну працю, за те, що даруєте людям найцінніше – здоров'я і життя.

Дорогі медики – лікарі, фельдшери, медсестри, молодший медичний персонал, ветерани закладів охорони здоров’я, Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках – людські життя.

Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.
У цей день від душі бажаю кожному з Вас здоров’я, щастя, професійних звершень, успіхів та натхнення у благородній справі порятунку людських життів! Нехай ваші руки завжди будуть наповнені силою і ніжністю, а ваші серця – добротою і співчуттям. Ви – надія для тих, хто стикається з випробуваннями здоров'ям, і ваша присутність лікує не тільки тіла, а й душі.

Схиляю голову перед героями-медиками, які загинули, виконуючи військовий обов'язок – надання медичної допомоги пораненим Захисникам. Світла пам'ять і слава кожному з них! Їх жертовність назавжди залишиться у пам'яті вдячних українців.

Зі святом! Нехай береже Вас Господь!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!