Вітання очільника громади з Днем працівників торгівлі!

Дата: 30.07.2023 09:00

Шановні працівники торгівлі, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня працівників торгівлі!

Здавна, торгівля сприяла розвитку економічного потенціалу держави, забезпечувала товарно-грошові відносини між людьми та сприяла налагодженню комунікації. Сьогодні, в умовах воєнного стану, торгівля залишається одним із провідних видів бізнесу і підтримує країну у важкий для всіх час.

У день професійного свята хочу подякувати усім працівникам сфери торгівлі Пулинської громади за високу якість надання послуг, культуру обслуговування населення, майстерність та професіоналізм, а також соціальну відповідальність і готовність докладати зусиль до здійснення спільної мрії - Перемоги над ворогом!

Від душі бажаю Вам мирного неба у вільній і заможній Україні, професійних здобутків, доброго здоров'я, стабільності і впевненості у завтрашньому дні. Миру, добра, достатку Вам та Вашим родинам, душевної гармонії і витримки у Вашій нелегкій праці та зростання добробуту!

Вдалої торгівлі і життєвого добробуту! З професійним святом!

З повагою - Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!