Мешканці старостинських округів змагалися за звання «Краще спортивне село Пулинщини – 2023»

Дата: 28.07.2023 17:22

У День Української Державності до смт Пулини з’їхалися мешканці різних старостинських округів нашої громади, щоб випробовувати свій спортивний талант та разом із односельцями привести додому цінний подарунок – Кубок переможців у змаганнях «Краще спортивне село Пулинщини – 2023».

Фото без описуНагадаємо, що такі спортивні змагання були започатковані у 2021 році, як щорічні, проте через широкомасштабну війну в Україні, минулого року – не проводилися. Цьогоріч ігри приурочили величному національному святу – Дню Української Державності та присвятили неминучій Перемозі у війні з рашистською ордою.

Відкривали змагання талановиті, енергійні та дуже зворушливі вихованці танцювального колективу  «Грація» (художній керівник Христина Черниш).

Фото без описуЗ вітальним словом до присутніх звернувся Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк. Спортсменам побажав витривалості, стійкості, зосередженості, командного духу та справедливої перемоги. Також очільник громади анонсував, що переможці змагань представлятимуть честь громади на обласних змаганнях, які відбудуться 23 серпня у м. Овруч.

«Усім нам здоров’я, перемоги і миру! Слава Україні!» - підсумував селищний голова.

Фото без описуТрадиційно, перед оголошенням старту змагань, за кожен ранок і новий вільний день подякували нашим нескореним Захисникам і Захисницям. Хвилиною мовчання згадали про кожного, хто загинув у цій кривавій війні.

Фото без описуПісля офіційного відкриття спортивної події, головний суддя змагань Михайло Шакура наголосив, що у цьому році представники старостинських округів та смт Пулин змагатимуться за перемогу у 7-ми видах спорту: футзал, волейбол, гирьовий спорт, дартс, шахи, шашки та теніс настільний.

Фото без описуУ ході напружених, динамічних ігор, місця розподілилися наступним чином:

• У змаганнях з футзалу перемогу вибороли футболісти з смт Пулини, на другій сходинці – учасники з Очеретянського старостинського округу, на третьому місці – учасники з Пулино-Гутського старостинського округу.
  • Першість у змаганнях з волейболу здобули спортсмени з Кошелівського старостинського округу, 2-ге місце – у Мартинівського старостинського округу, 3-тє – у Бабичівського старостинського округу.
  • У змаганнях з тенісу настільного серед чоловіків 1 сходинку зайняв Анатолій Липко (смт Пулини), 2-гу – Микола  Фесенко (Очеретянський старостинський округ), 3-тю – Віктор Андрієнко (Зеленополянський старостинський округ). Серед жінок місця розподілилися наступним чином: 1-ше місце – Олександра Опанащук (смт Пулини); 2-ге місце – Людмила Поліщук (Пулино-Гутський старостинський округ); 3-тє місце – Наталія Зозуля (Мартинівський старостинський округ).
  • Чемпіоном у грі з шахів став Сергій Дворецький (Очеретянський старостинський округ), на 2-му місці – Сергій Лісіцький (смт Пулини), на 3-му – Василь Владиченко (Бабичівський старостинський округ).
  • У змаганнях із шашок перемогу виборола Оксана Перегуда (Ялинівський старостинський округ). Срібло дісталося Валентині Коберниковій (смт Пулини). Бронза – у Наталії Григорчук (Очеретянський старостинський округ).
  • Змагаючись за першість у дартсі серед чоловіків, спортивна удача усміхнулася Сергію Опанащуку (Зеленополянський старостинський округ). На другій сходинці – Роман Павлюк (Очеретянський старостинський округ). На третій – Віталій Бойко (Пулино-Гутський старостинський округ). Серед жінок першість виборола Наталія Якусевич (Мартинівський старостинський округ). Друге та третє місця розділили Ірина Пех (смт Пулини) та Світлана М'янівська (Ялинівський старостинський округ).
  • У змаганнях з гирьового спорту беззаперечним чемпіоном став Ілля Костриця (смт Пулини), який за 10 хв підняв гирю, вагою 24 кг, 253 рази. Почесне друге місце виборов Вадим Поліщук (Новозаводський старостинський округ). На третій сходинці закріпився Владислав Савицький із Кошелівського старостинського округу.

Найбільш напруженим став для спортсменів останній етап змагань – оголошення трійки старостинських округів, які отримали найвищий загальнокомандний бал.

Важливо: було прийнято рішення обирати переможців саме серед старостинських округів, не враховуючи результати спортсменів із смт Пулини, які були беззаперечними лідерами змагань.

Врешті, Кубок переможців опинився в руках спортсменів Очеретянського старостинського округу. Почесну другу сходинку п’єдесталу посіли учасники із Новозаводського старостинського округу. Із кубком за третє загальнокомандне місце додому повернулися спортсмени із Пулино-Гутського старостинського округу.

Вручивши Кубки та Грамоти, Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк та начальник відділу гуманітарного Пулинської селищної ради Олена Гузюк подякували командам старостинських округів за участь, їх спортивний запал, впевненість у собі та боротьбу до кінця, що так характерно для українців.