У Пулинах відбувся урочистий захід, присвячений Дню Української Державності

Дата: 28.07.2023 13:02

28 липня у центрі селища відбувся урочистий захід, присвячений відзначенню Дня Української Державності.

Фото без описуПід час урочистостей було наголошено, що День Державності відзначається того ж дня, коли українські християнські церкви вшановують памʼять Київського князя Володимира Великого та День Хрещення Руси–України, а також нагадує, що ядром державності є воля до самовизначення, історичний досвід народу, його менталітет і правові традиції.

Зі святом Української Державності присутніх привітав очільник громади Олександр Гаврилюк, побажавши кожному щасливого життя під мирним українським небом, Перемоги над ворогом та відчуття приналежності до вільної незалежної української родини. Також Пулинський селищний голова закликав говорити українською всюди, де її розуміють та прославляти Україну там, де про неї мало знають.

Фото без описуПісенні дарунки у цей день звучали від Валерії Добровольської, Віолетти Войцехівської та Яни Бусько. Прозово-поетичними пронизливими рядками торкалися душ присутніх талановиті бібліотекарі Пулинської книгозбірні.

Учні Пулинського ліцею Антон Приходько та Єва Денисюк урочисто підняли Державний Прапор України – символ нашої незламності.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про усіх загиблих внаслідок військової агресії рф проти України.

Фото без описуГромадо, цінуймо те, за що боролися наші предки, пам’ятаймо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуймо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити!

Кожного українця – зі святом, з Днем Української Державності!

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису