Разом із родинами загиблих молилися за усіх невинно убієнних у війні з росією

Дата: 21.07.2023 17:39

Підтримка родин військовослужбовців, які загинули внаслідок кривавої війни, розв’язаної росією – одне з важливих завдань громади. Кожен із нас відчуває відповідальність перед цими матерями і батьками, дружинами, дітьми, сім’ями, чиї рідні загинули, захищаючи усіх нас.

Тому, наприкінці робочого тижня, у п’ятницю, у приміщенні Пулинської селищної ради відбулася зустріч родин полеглих Воїнів-Захисників із пастором Помісної церкви євангельських християн-баптистів, військовим капеланом та рідними загиблих, які знайшли відраду у вірі.

Фото без описуУ ході спілкування присутні обговорили багато болючих питань про те, як навчитися жити, втративши рідну людину на війні, як віднаходити сили, щоб бачити добрі миті життя, як не впасти у відчай та депресію. Також дізналися історії дружини та мами загиблих у війні Героїв, яким церква допомогла впоратися з втратою.

Насамкінець, присутні отримали продуктові набори та разом помолилися за здоров’я усіх, хто зараз продовжує боротьбу за вільне майбутнє кожного з нас, нашої країни, та за вічний спокій усіх, хто назавжди поповнив лави Небесного війська.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису