Пулинський селищний голова провів нараду із керівниками підприємств, установ, організацій

Дата: 10.07.2023 14:13

Цього понеділка Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк провів нараду із керівниками підприємств, установ, організацій. У засіданні взяли участь секретар ради Людмила Метельська, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Мурзаков, керівники управлінь, підприємств, установ, організацій громади, представники правоохоронних органів та медичних закладів.

Фото без описуСеред порушених питань:

• необхідність дотримання правил протипожежної безпеки, у тому числі у власних домоволодіннях;
  • перевірка стану готовності укриттів до нового навчального року, їх удосконалення та підтримання санітарно-гігієнічного стану;
  • особливості обробки рослин пестицидами в межах населених пунктів громади;
  • контроль за дотриманням комендантської години;
  • проведення планових робіт вздовж ліній електромереж: очищення від аварійних дерев;
  • зрізання дерев на місцевому кладовищі;
  • особливості роботи податкової, враховуючи  Постанову № 8401;
  • про перелік послуг та прийом фахівців у КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради;
  • тощо.

Крім цього, присутніх поінформували про оголошений збір на придбання квадрокоптера з тепловізійною камерою DJI Mavic 3T, орієнтовна вартість якого 220 000 грн.

На завершення наради обговорили і питання забезпечення благоустрою у громаді, зокрема селищний голова наголосив на необхідності проведення регулярних заходів з обкошування прилеглих територій та узбіч вулиць, своєчасного вивезення сміття тощо.