У Пулинській громаді оголошено день жалоби за загиблим Захисником Сергієм Боярчуком

Дата: 10.07.2023 08:00

10 липня 2023 року, з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця у російсько-українській війні Сергія Боярчука із села Сколобів, у Пулинській селищній територіальній громаді оголошено день жалоби.

Відповідно до розпорядження селищного голови Олександра Гаврилюка № 41/02-03 від 10.07.2023, у цей день у селищному парку приспущено Державний Прапор України, а також приспущено Державні Прапори з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності.

Крім цього, сьогодні на території громади обмежено проведення розважально-концертних заходів, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.