Із засідання 34 чергової сесії селищної ради 8 скликання

Дата: 06.07.2023 17:02

6 липня 2023 року під головуванням Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка відбулася тридцять четверта чергова сесія VIII скликання. На засідання прибули 19 із 26 обраних депутатів, які розглянули 40 питань порядку денного, з них 24 – земельного напряму та різне.

Фото без описуЗі змінами і доповненнями, розглянувши 9 заяв мешканців громади про надання матеріальної допомоги на лікування та 1 заяву про надання одноразової грошової допомоги у зв’язку з пожежею в домогосподарстві, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку, одноголосно депутати проголосували за виділення із селищного бюджету 340 000 грн.

Зокрема, 50 000 грн виділили на лікування нашого Захисника із с. Ясна Поляна Вадима Матея, який отримав серйозні поранення, захищаючи суверенітет і цілісність України. Ще 30 000 грн матеріальної допомоги надали родині Воїна-земляка Михайла Кондратенка, який наразі має статус зниклого безвісти.

У ході слухання депутати одноголосно підтримали рішення щодо внесення змін до рішення 2 сесії 8-го скликання від 17.12.2020 №43 і внесення доповнень до Програми соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення Пулинської селищної ради на 2023-2025 роки, а також щодо включення об’єкту оренди до Переліку першого типу та внесення змін в рішення селищної ради від 22.12.2020 №201 «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2023 роки на території Пулинської селищної ради».

Фото без опису Фото без опису

Обговорюваним стало питання внесення змін до бюджету Пулинської селищної територіальної громади на 2023 рік. За словами начальника фінансового відділу Людмили Сак, перевиконання доходів станом на 01.06.2023 становить 4 547 642 грн, що складає 124,27 % виконання до уточненого плану.

Фото без описуВраховуючи пропозиції по розподілу перевиконання доходів загального фонду бюджету селищної територіальної громади станом на 01.06.2023 року, було підтримано рішення, зокрема про виділення 698 699 грн – на оплату послуг з виготовлення кошторисної документації та поточного ремонту покрівлі котельні Мартинівського ліцею, 103 922 грн – на виготовлення проектно-кошторисної документації та поточного ремонту укриття Мартинівського ліцею, 20 100 грн – на участь «Зразкового художнього колективу» хореографічного колективу «Колорит» у обласних фестивалях конкурсах хореографічного мистецтва «Мамина радість» та «Сонячні промінчики», 16 300 грн – на оплату відряджень для участі у змаганнях серед школярів, 66 800 грн – на виплату премій талановитим та обдарованим дітям, учнівській молоді (109 номінантів).

100 000 грн виділили на виконання Програми «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, 500 000 грн – на заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення, 450 000 грн – на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету тощо.

Значну частину часу депутати приділили детальному вивченню та аналізу 24 земельних питань.

Фото без опису Фото без опису

По питаннях порядку денного інформували: Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, секретар ради Людмила Метельська, начальник фінансового відділу Людмила Сак, начальник гуманітарного відділу Олена Гузюк, начальник відділу загальної та організаційної роботи Олена Лонська, завідувач сектору земельних відносин Василь Владиченко.

Детальніше ознайомитися з рішеннями сесії можна буде згодом на офіційному сайті громади у розділі «Документи».

Фото без опису Фото без описуФото без опису