Інформує КБП "Пулинський водоканал"

Дата: 07.07.2023 13:47

ШАНОВНІ  СПОЖИВАЧІ!

Комунальне багатогалузеве підприємство «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради повідомляє, що відповідно до укладених договорів про надання послуг з централізованого водопостачання, водовідведення ч. 3 пп. 3.7 «Зняття показників приладу обліку проводиться Споживачем самостійно щомісячно і передається до КБП «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради до 10 числа».

Сплата за спожиті послуги приймається до 15 числа слідуючого місяця.

ВКОТРЕ НАГОЛОШУЄМО при оплаті розмежовувати у платіжних документах кожен вид послуги окремо, а саме:

- водопостачання - ….грн.

- водовідведення - ….грн.

- вивезення твердих побутових відходів - ….грн.

і.т.д.

Реквізити для оплати р/рUA553052990000026008016408141

АТ КБ Приватбанк

Відповідно до змін розпорядку роботи КАСИ установи, повідомляємо, що платежі за спожиті послуги приймаються у приміщенні по вул. Шевченка, 116, КАБІНЕТ Відділ ЗБУТУ (другий поверх), з 08 до 15 години ЩОДЕННО з понеділка по п’ятницю.

Пропонуємо скористатись зручними способами передачі показників:

1. Використання месенджеру Viber 0963050133 (БЕЗКОШТОВНО) тільки для споживачів, які не надавали показники більше року (ОБОВ′ЯЗКОВО ПОТРІБНЕ ФОТО лічильника для підтвердження). Необхідно вказати:

– Особовий рахунок споживача.

– ПІБ споживача, адресу (вулиця, будинок, квартира).

– Прикріпити фото водолічильника з цілісністю пломб та останніми показниками на кінець розрахункового періоду.

2. SMS – повідомлення на номер 0963050133.

Показники лічильників у SMS ввести у такому форматі: «Номер особового рахунку» (решітка) «Показник».

3. За телефоном адміністрації +38(096) 3050133; +38(4131) 31607.

4. На адресу електронної пошти: kbpvodokanal@ukr.net.

Адміністрація КБП «Пулинський водоканал»

Пулинської селищної ради