Для Воїна-земляка придбали комплект захисту: наколінники та налокітники

Дата: 05.07.2023 08:11

Пулинська селищна рада з початку війни активно та всебічно підтримує Воїнів-земляків, намагаючись вчасно та у повній мірі задовольнити їх запити.

Нещодавно для нашого Захисника, мешканця с. Колодіївка (Ялинівський старостинський округ) – Сергія Грибана, який несе військову службу та гідно виконує свій громадянський обов’язок, за кошти із благодійного рахунку, відкритого у Пулинській громаді, було придбано якісні тактичні налокітники та наколінники, загальною вартістю 1027 грн (враховуючи послуги доставки).

Основне завдання такого виду військової амуніції – не допускати травм і ударів ліктів та колінних чашок в екстремальних умовах, а також запобігати ушкодженням у разі падінь, ударів, потрапляння осколків.

Віримо, що вони послугують гарним захистом для нашого земляка, який разом із побратимами наближує нашу Перемогу! Слава Україні!

Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису