Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Відбулася спільна зустріч керівництва Пулинської та Курненської громад з керівництвом первинної та вторинної ланок медицини

Дата: 03.07.2023 16:54
Кількість переглядів: 311

Цього понеділка, 03 липня, у приміщенні Пулинської селищної ради відбулася спільна зустріч керівництва Пулинської та Курненської громад з керівництвом первинної та вторинної ланок медицини.

Основна мета зустрічі, за словами очільника Пулинської громади Олександра Гаврилюка – забезпечення якісної та ефективної комунікації між представниками громад, жителям яких надаються медичні послуги, із первинними та вторинними закладами охорони здоров’я.

Відповідно до порядку денного було розглянуто 3 питання та різне. Серед порушених питань:

  • Ознайомлення зі спектром медичних послуг, які надаються в КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради.
  • Організація співпраці між КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради та КНП «ЦПМСД» Пулинської селищної ради, КНП «АЗПСМ» Курненської сільської ради, ФОП Зуй О.П. з питань виявлення захворювань, госпіталізації пацієнтів та забезпечення надання доступних медичних послуг на вторинному рівні.
  • Створення єдиного медичного простору з метою забезпечення медичного обслуговування населення шляхом надання йому медичних послуг в порядку та обсязі, встановлених законодавством.
  • Активна комунікація сімейних лікарів із пацієнтами (декларантами) та вузькопрофільними спеціалістами.
  • Надання пацієнтам відповідно до законодавства на безвідплатній та відплатній основі послуг первинної та вторинної/спеціалізованої стаціонарної медичної допомоги, у тому числі екстреної (невідкладної), необхідної для забезпечення належних профілактики, діагностики і лікування хвороб, травм, отруєнь чи інших розладів здоров’я.
  • Впровадження механізмів забезпечення організації доступу пацієнтів до спеціалізованої допомоги через направлення лікаря загальної практики тощо.
  • Етика спілкування з отримувачами медичних послуг та якість надання послуг.

По питання порядку денного інформували: Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, директор КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради Тетяна Пісчанська, медичний директор КНП «Лікарня» Світлана Яценко, заступник медичного директора КНП «Лікарня» Віктор Гінгуляк.

У ході ділового спілкування також висловилися Курненський сільський голова Леонід Корзун, директор та представники КНП «ЦПМСД» Пулинської селищної ради, директор та представники КНП «АЗПСМ» Курненської сільської ради, представники КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради, ФОП Зуй О.П.

Даний формат зустрічі дозволив представникам громад та закладів охорони здоров’я окреслити проблеми функціонування закладів та розробити чіткий алгоритм дій у напрямку налагодження співпраці.

Фото без описуФото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь