На підтримку Станишівської громади мешканці Пулинської громади зібрали 60 000 грн

Дата: 03.07.2023 11:42

У ніч з 27 на 28 травня 2023 року російські військовослужбовці здійснили масовану атаку на різні області нашої країни. Внаслідок цинічного обстрілу без житла лишилося багато людей: вибиті вікна, потрощені дахи, розтрощені будівлі. Серед областей, які зазнали найбільших пошкоджень і Житомирщина.

29 травня, за ініціативи очільника громади Олександра Гаврилюка, було оголошено благодійний збір коштів для підтримки мешканців тих громад, які зазнали ушкоджень внаслідок повітряної атаки.

Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати та перерахувати з Благодійного рахунку, відкритого у Пулинській громаді, Станишівській сільській раді 60 000 грн на придбання необхідних речей для проведення ремонтних робіт у будинках постраждалих мешканців.

Пулинська селищна рада висловлює слова вдячності кожному, хто своїм донатом підтримав тих, у кого відібрали рідні домівки і засоби до існування. Нехай ваше добро і жертовність повертається до Вас сторицею. Тримаймося разом – бо тільки так переможемо!