Вітання Пулинського селищного голови з Днем Військово-Морських Сил ЗСУ

Дата: 02.07.2023 09:00

Сьогодні в Україні відзначається день Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Це свято хоробрих людей, які обрали своєю стихією воду й успішно захищають країну під час війни. Цілодобово вони виконують надважливі завдання та стоять на захисті морських рубежів України.

У цей день адресуємо велику подяку усім військовослужбовцям і працівникам Військово-Морських Сил Збройних Сил України за відповідальність і професіоналізм у виконанні небезпечних та важливих для нашої держави завдань.
Висловлюємо глибоку повагу до мужніх, стійких духом людей, які захищають національні інтереси нашої держави на морських просторах. Хай бойовий дух ніколи не покидає Вас, а кожен день буде сповнений досягненнями на ниві служіння українському народові.

Слава Військово-Морським Силам України! Слава Україні!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!