Із засідання постійної комісії з питань земельних відносин…

Дата: 29.06.2023 15:43

29 червня відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, житлово-комунального господарства та екології.

Члени комісії розглянули 24 питання порядку денного, основну уваги зосередивши на питаннях надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання дозволу на розроблення технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки й щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, а також про внесення змін до рішення 32 сесії 8-го скликання та створення громадських пасовищ.

Крім цього, у ході засідання затвердили:

• проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність;
  • проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду;
  • технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості);
  • технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки тощо.

У ході засідання комісією було розглянуто ряд питань щодо передачі в оренду земельних ділянок, неуспадкованих земельних часток (паїв), а також про розірвання договору оренди землі та про припинення права користування і розірвання договору оренди неуспадкованої земельної ділянки власника земельної частки (паю).

По питаннях порядку денного інформували спеціалісти сектору земельних відносин.

Після детального вивчення та обговорення питань порядку денного, члени комісії, зі змінами та доповненнями, підтримали відповідні проєкти рішень.