Перекваліфікація ветеранів війни

Дата: 30.06.2023 08:00

Компанія Main Academy відповідно до міжнародних стандартів і вимог дає можливість ветеранам війни у стислі терміни здобути безкоштовно одну із трьох наступних професій у сфері інформаційних технологій: розробник ПЗ, тестувальник ПЗ, спеціаліст з кібербезпеки.

Навчання проводиться в онлайн форматі з закріпленим часом 2 години на день, 3 рази на тиждень. Тривалість програми навчання залежить від вибраного курсу (від 6 до 9 місяців).

Після завершення навчання особи отримують диплом та допомогу у пошуку високооплачуваної роботи.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція, звертайтесь до Пулинської селищної ради (2 поверх, каб. 212).

Подати заявку (ПІП, статус ветерана, контактний телефон) на участь у навчанні можливо до 06.07.2023 р.

Нижче прикріплюємо документ з детальною інформацією про проєкт.

Благодійний проєкт перекваліфікації ветеранів війни