Усіх охочих активно провести відпочинок чекають на спортивній локації «Активні парки», на стадіоні «Колос»

Дата: 28.06.2023 08:11

Майже два роки тому Пулинська громада долучилася до реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» (Програма Президента «Здорова Україна»).

Метою проєкту є організація оздоровчої активності та залучення до занять фізкультурою та спортом різних категорій населення - від дітей до людей поважного віку.

У нашому селищі спортивна локація «Активні парки» розміщена на стадіоні «Колос» Пулинської ДЮСШ, за адресою: вул.Грушевського, 58.

Усіх охочих активно провести відпочинок чекають тренування різного рівня складності. На локації працює координатор, з яким можна займатися фізичними вправами, брати участь у майстер-класах із різних видів спорту, естафетах, іграх тощо.

Запрошуємо жителів та гостей селища відвідати спортивні тренування. Графік тренувань оновлюється щотижня, щоб усі охочі мали можливість активно провести дозвілля та фізично розвиватися.

Ознайомитись із розкладом занять можна за покликанням:

Координатор - Роман Мельник.