«Колорит» став переможцем у VII Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Лиманські зорі»

Дата: 27.06.2023 12:32

Уся громада сердечно вітає талановитий та запальний «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості Пулинської селищної ради» (художній керівник Максим Пташнюк) з черговою гучною перемогою на VII Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Лиманські зорі».

Обдарованим вихованцям колективу вдалося майже неможливе – юні таланти спромоглися вибороти 100 із 100 балів, та отримали заслужений Диплом за перше місце. Крім цього, додатково «Колорит» відзначили Дипломом за краще хореографічне виконання у номінації "Хореографічне мистецтво".

Художнього керівника Максима Пташнюка за професійну підготовку конкурсантів до виступу відзначено Сертифікатом "Кращий керівник" та Подякою за вагомий внесок у розвиток і збереження української культури.

Доєднуємося до усіх привітань та від душі зичимо обдарованому колективу творчого неспокою і постійного підкорення нових вершин. Нехай Вам завжди все вдається.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису