76 гігієнічних наборів для родин з дітьми в межах крос-секторального проєкту "In Touch Ukraine Foundation"

Дата: 27.06.2023 08:00

23 червня 2023 року Центр надання соціальних послуг Пулинської селищної ради в межах крос-секторального проєкту "In Touch Ukraine Foundation" за підтримки Unicef Ukraine отримав 76 гігієнічних наборів для родин з дітьми.

Підтримали внутрішньо переміщені сім'ї, сім'ї опікунів/піклувальників, сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку Центру згідно з ЗУ «Про соціальні послуги» та сім’ї загиблих військовослужбовців.

До наборів увійшли речі першої необхідності: пральний порошок, мило, зубна паста та зубні щітки, засоби гігієни для жінок, туалетний папір, рушники, білизна, ємності для води.

Дякуємо партнерам за можливість допомагати сім’ям з дітьми.