Вшанували світлу пам'ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна

Дата: 22.06.2023 11:01

Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Нині історія повторюється... Через багато десятиліть воєнне лихоліття знову увірвалося на священну українську землю, намагаючись позбавити нас свободи, незалежності та демократії...

Цього скорботного дня ми згадуємо про славних воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу у тій кровопролитній війні.

З метою вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни, їх подвигу та жертовності, керівництво громади, працівники селищної ради та старости старостинських округів вшанували пам’ятний день покладанням квітів до Монументу Слави та місця, де буде встановлено пам’ятний знак на честь Героїв-земляків, які не повернулися із російсько-української війни, ставши янголами-охоронцями нашого краю у Небесному Легіоні Захисників.

Вічна пам'ять Героям! Вони навіки житимуть у наших серцях!

Фото без описуФото без опису