Звернення очільника громади у День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 09:00

Щороку, 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця, ми вшановуємо світлу пам'ять мільйонів наших земляків, які загинули у Другій світовій війні.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої війни, яку росія розв’язала проти України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Цього скорботного дня схилімо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна. Помолімося за кожного Захисника і Захисницю, які сьогодні боронять нашу незалежність у боротьбі з новим ворогом – рашизмом.

Віримо у наш мужній і героїчний народ! Віримо у нашу неминучу Перемогу!

Вічна пам'ять загиблим… Честь і слава живим Героям!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!