З концертом на знак подяки за підтримку усім мешканцям у громаду завітають талановиті Воїни 95-ї ОДШБр

Дата: 15.06.2023 09:15

Шановна громадо!

Вже цієї неділі, 18 червня, у День батька, до Пулинської громади з концертом на знак подяки за підтримку усім мешканцям завітають талановиті Воїни 95-ї ОДШБр.

О 13:00 год у Центрі культури і дозвілля відбудеться незабутня зворушлива подія, присвячена вшануванню наших Батьків. Ви зможете насолодитися виступами обдарованих солістів славнозвісної 95-ї ОДШБр та на мить поринути у світ гордої і милозвучної української пісні.

На концерт вдячності запрошуємо усіх охочих! Раді будемо бачити також сім’ї з дітьми, наших Захисників, які нині знаходяться в громаді, молодь, пенсіонерів та усіх, хто мріє про якнайшвидшу Перемогу України у війні.

Буде незабутньо та колоритно! Приходьте! Вхід безкоштовний!