«Колорит» став володарем гран-прі Обласного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Сонячні промінчики»

Дата: 14.06.2023 08:28

Не втомлюємося вітати талановитих вихованців "Зразкового художнього колективу" хореографічного колективу «Колорит» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості Пулинської селищної ради» (художній керівник Максим Пташнюк) зі здобутими перемогами.

Цього разу обдаровані колоритівці запалили свою зірочку на Обласному багатожанровому фестивалі-конкурсі "Сонячні промінчики".

Професійним та компетентним членам журі у виконанні наших земляків були представлені дві хореографічні композиції у номінації "Народна хореографія", де запальний багаточисленний колектив виборов найвищу нагороду – Диплом гран-прі.

Уся громада вітає обдарований колектив та їх наставника з черговою перемогою. Нехай вас завжди супроводжує творчий неспокій, який мотивує до підкорення нових вершин у хореографічному мистецтві!