Вітання очільника громади з нагоди Дня журналіста

Дата: 06.06.2023 09:00

Шановні представники засобів масової інформації! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста.

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу, аби день за днем створювати історію сучасності, об’єктивно, оперативно та професійно висвітлювати важливі події, гострі проблеми, актуальні теми, словом, усе, що найбільше хвилює людей.

Наше непросте сьогодення, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення. За вами – непростий інформаційний фронт!

Саме ви доносите до своїх глядачів, читачів, слухачів правду про злочини російських військ, висвітлюєте в усьому світі життєві історії українців, що постраждали через війну, пробуджуєте людську свідомість та формуєте критичне мислення.

У день вашого професійного свята бажаю вам творчих успіхів, невичерпного натхнення, великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем та сміливих проєктів.

Нехай завжди багато буде добрих і позитивних інформаційних приводівПравда й світло обов'язково переможуть!

З днем журналіста!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!