Акція-перформанс до Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України

Дата: 05.06.2023 08:10

4 червня  вшановується пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Дата дня вшанування була вибрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.

З метою вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок повномасштабної збройної агресії рф, 02 червня працівники служби у справах дітей провели акцію-перформанс до Дня вшанування пам'яті дітей, у яких відібрала життя проклятуща війна, розв’язана країною-терористкою росією.

Цей день є по-особливимо складним для кожного громадянина України, для кожної матері і батька, які втратили дітей, для усіх свідомих людей на планеті... Бракує слів, щоб висловити всю тугу та скорботу…