Марія Виговська стала лауреатом II премії VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв

Дата: 30.05.2023 14:16

Талановиті зірочки Пулинської громади, за підтримки обдарованих викладачів та турботливих батьків, продовжують спалахувати на мистецькому олімпі.

Нещодавно, Диплом лауреата II премії VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Soul of Musik» у номінації «Вокал естрадний»  отримала вихованка КЗ «Пулинська мистецька школа» Пулинської селищної ради Марія Виговська (викладач Яна Сомплавська). Вразила членів конкурсу талановита пулинчанка чуттєво-емоційним виконанням композиції Христини Соловій «Синя пісня».

Дипломом за активну діяльність, спрямовану на розвиток національної культури та мистецтв, творчі здобутки та ініціативність нагородили також обдарованого викладача Марії Виговської, директора КЗ «Пулинська мистецька школа» Пулинської селищної ради – Яну Сомплавську.

Щиро доєднуємося до усіх привітань на честь чергової перемоги талановитої зірочки нашого краю та зичимо творчих успіхів, натхнення й наснаги підкорювати мистецький олімп.

Фото без описуФото без опису Фото без опису