Відкрито реєстрацію на освітньо-грантову програму TalentA-2023 для жінок-фермерок із сільської місцевості!

Дата: 26.05.2023 16:04

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА інформує, що відкрито реєстрацію на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок з сільської місцевості TalentA-2023.

Програма допоможе учасницям отримають доступ до інформації, яка допоможе їм забезпечити життєздатність власного бізнесу в умовах війни відповідно до практик сталого розвитку, а також надасть їм можливість виграти грант на суму 220 000 гривень для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад.

До участі у Програмі TalentA-2023 допускаються жінки, які відповідають таким критеріям участі:

• постійно працюють або є власницями/співвласницями сільськогосподарського виробництва, яке офіційно зареєстроване й здійснює діяльність в агросекторі не менше одного року;
  • жінка або сільськогосподарське виробництво, на якому вона працює, є власницею або співвласницею, зареєстровані у населеному пункті України з чисельністю населення не більше 10 000 осіб.

Сукупний грантовий фонд програми для розвитку жіночого фермерства та зміцненення сільських громад під час війни складає понад 1 мільйон гривень.

Прийом заявок на участь у Програмі триває до 30 травня 2023 року.

Щоб взяти участь, необхідно зареєструватися за покликанням: bit.ly/3mENlqf

У разі виникнення питань просимо звертатися до організаційної команди за електронною адресою: talenta@bard.cv.ua