Хореографічний колектив «Сузір’я» КЗ «Пулинська мистецька школа» здобув почесне 3 місце у Обласному фестивалі-конкурсі

Дата: 23.05.2023 08:25

Нещодавно, вихованці хореографічного колективу «Сузір’я» КЗ «Пулинська мистецька школа» Пулинської селищної ради (художній керівник Олена Оріховська), з метою підвищення професійної майстерності та знайомства з кращими хореографічними колективами, встановлення творчих контактів та обміну досвідом, долучилися до Обласного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Мамина радість», який проводився у м. Житомир.

Проявивши високий художньо-виконавський рівень, сценічну культуру, виразність, емоційність та динамічність виконання, талановитий та надзвичайно працьовитий хореографічний колектив «Сузір’я» здобув Дипломом за III місце у номінації «Естрадний танець».

Щиро вітаємо вихованиць колективу та художнього керівника з новою перемогою та від душі зичимо творчого запалу, оптимізму та невтомності на тернистому хореографічному шляху. Нехай усі ваші починання будуть приречені на успіх!