Запрошуємо до участі у фотоконкурсі «Хай війни стихають від сміху дитини

Дата: 22.05.2023 15:26

Служба у справах дітей Пулинської селищної ради запрошує дітей віком від 7 до 15 років взяти участь у фотоконкурсі «Хай війни стихають від сміху дитини», присвяченого Міжнародному дню захисту дітей.

Конкурс проводиться з 22 травня по 30 травня 2023 року на території Пулинської територіальної громади.

Що потрібно для того, аби взяти участь у конкурсі?

1. Зробити якісне фото будь-якого розміру, яке відповідає темі фотоконкурсу та підписати його (ПІБ, місце проживання, вік та контактний номер телефону).
  2. Фото принести до служби у справах дітей  Пулинської селищної ради, яка знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 13, смт Пулини, ІІ поверх, ліве крило).

Фото приймаються до 30 травня 2023 року.

Переможців фотоконкурсу буде визначено 01 червня 2023 року. За результатами конкурсу переможці отримають подарунки та дипломи!