Мешканці Пулинської громади долучилися до масштабного флешмобу «Вишиванка – духовна броня України»

Дата: 19.05.2023 11:45

Українська вишиванка є атрибутом нашої історії та державності. В усі часи унікальні, таємничі візерунки відображали фольклорну складову, вірування, звичаї та традиції українського народу. З покоління в покоління вишивка передавала культурну спадщину пращурів, залишала в спадок їх духовне та інтелектуальне багатство, а складні візерунки, вишиті матерями на сорочках, служили оберегами від негараздів, притягували вдачу, завжди нагадували про рідну домівку.

У складний час війни вишиванка є духовною бронею українців, символом віри, сміливості, боротьби та перемог. Вона єднає українців та друзів України в усьому світі.

У День вишиванки, за традицією, зодяглася у традиційний одяг і Пулинська громада. Мешканці та гості громади, дорослі і малі, у розшитих традиційними орнаментами вишиванках, активно долучалися до фотофлешмобу «Вишиванка – духовна броня України» та робили фото в автентичній Українській світлиці, щоб вкотре гучно заявити: українці – незламний і вільний народ незалежної держави із віковічними традиціями, цінностями та вірою у Перемогу.

Підтримуймо невмирущу українську культуру та прославляймо її на увесь світ! Нехай кожен стібок, кожен орнамент буде символом  єдності, сили та нескореності нашої дивовижної нації.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису