18 травня відзначається Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2023 09:43

Щорічно, 18 травня, світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення матеріальної та нематеріальної спадщини, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

Музей є цінним сховищем історичних пам`яток і духовного скарбу, хранителями якого являються музейні працівники – носії духовності, котрі максимально підтримують національну культуру й прищеплюють її майбутнім поколінням.

Завдяки їх кропіткій діяльності, ми маємо можливість постійно пізнавати безмежну силу культури країни, знайомитися з пам’ятними датами та місцями, милуватися незвичайними та цікавими знахідками тощо.

Шановні працівники музеїв! Вітаємо вас із професійним святом та у цей день зичимо подальших успіхів на дослідницькій ниві, енергії та творчих здобутків.

Нехай кожному з вас усміхатиметься доля, у домівках буде родинна злагода, достаток, міцними будуть ваше здоров’я та віра у завтрашній день!