З Днем вишиванки, громадо!

Дата: 18.05.2023 09:00

Шановна громадо! З року в рік, у третій четвер травня, ми відзначаємо особливе національне свято – День вишиванки.

Для кожного з нас вишита сорочка – не просто одяг, це національна святиня, оберіг, який несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Сьогодні, коли усі ми продовжуємо протистояти широкомасштабному вторгненню росії в Україну, відзначення Дня вишиванки – це ще один прояв нашої єдності, згуртованості та незламності, а також надійний мур на духовно-культурному фронті, адже у наших вишиванках зашифрований унікальний код української нації, наша ідентичність та глибоке коріння, яке назавжди сплітає теперішні покоління з минулими та майбутніми.

У День вишиванки невидимі нитки єднають українців на усіх континентах та насичують душі почуттями поваги, патріотизму, любові до українських національних традицій, гордості за нашу країну та честі називатися українцями – нащадками вільного, нескореного та духовно багатого народу.

Друзі, щиро вітаю кожного з нас зі святом національної ідентичності та від душі зичу, щоб розшиті нитками вишиванки, й надалі залишалися нашими оберегами та символами щасливого майбутнього нашої громади та усієї суверенної і цілісної України!

Нехай вишита сорочка зігріває Ваші серця, дарує усвідомлення нашої ідентичності, того скарбу, який передали нам предки, і утверджує найкращі цінності, які уособлює вишиванка.

Віримо у нашу армію, молимося за наших Захисників і Захисниць та точно знаємо, що, врешті, настане той великий день, коли усі ми зустрінемо у наших вишиванках найдорожче і найочікуваніше свято - День Перемоги!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!