Мешканців та гостей громади запрошують доєднатися до флешмобу «Вишиванка – духовна броня України»

Дата: 17.05.2023 14:46

З нагоди відзначення Дня вишиванки, який цьогоріч припадає на 18 травня, Центр культури і дозвілля Пулинської селищної ради запрошує усіх мешканців та гостей громади доєднатися до флешмобу «Вишиванка – духовна броня України».

Кожен охочий 18 травня матиме унікальну нагоду зробити автентичну світлину у нещодавно відкритій «Українській світлиці» з 09.00 до 13:00 год (приміщення Центру культури і дозвілля, вхід з парку) та поділитися нею у соціальних мережах з хештегом # вишиванка_духовна_броня.

Єднаймося, щоб наші вороги чітко розуміли: духовну нитку нашого народу неможливо розірвати!

З вірою в Перемогу! Все буде Україна!

P.S. У разі необхідності, працівники Центру культури і дозвілля можуть надати вишиту сорочку для фото.