У громаді продовжуються заходи з благоустрою

Дата: 16.05.2023 14:28

Українці завжди вирізнялися любов’ю до чистоти та порядку у побуті. Погодьтеся, що набагато приємніше прогулюватись селищем, коли воно чисте, озеленене та доглянуте. Недаремно, у нашій громаді вже доброю традицією стало регулярне проведення заходів з благоустрою.

З метою екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді, протягом останніх двох тижнів у населених пунктах громади були проведені такі заходи:

• прибирання наметів біля бордюрів асфальтованих доріг комунальної власності;
  • ліквідація стихійних смітників;
  • ремонт та фарбування лавок у селищному парку;
  • фарбування та заміна вуличних урн для сміття;
  • підкошування трави (газонів), у тому силі поблизу підприємств, установ, організацій;
  • впорядкування сміттєзвалищ;
  • фарбування стійок дорожніх знаків на в’їздах і виїздах населених пунктів громади;
  • ремонт доріг комунальної власності у білощебеновому покритті та їх профілювання;
  • висадження квітів, декоративних рослин та інших зелених насаджень;
  • впорядкування кладовищ;
  • частковий ремонт під’їзних доріг до кладовищ;
  • прибирання решток рослинного походження біля обійсть громадян;
  • очищення узбіч доріг від сміття та рослинних решток;
  • проведення робіт з видалення кущів та чагарників уздовж узбіч доріг;
  • підбілювання бордюрів;
  • приведення у належний санітарний стан братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків загиблим у Другій світовій війні у населених пунктах громади;
  • фарбування Монумента Слави тощо.

Щиро дякуємо усім працівникам комунальних закладів громади, керівникам і працівникам підприємств та установ і кожному мешканцю, які не залишаються осторонь та вносять свій посильний вклад в загальну справу, роблячи нашу громаду ще чистішою та привабливішою.

Закликаємо підприємства, установи та організації долучатися до робіт з санітарного прибирання та благоустрою прилеглих та закріплених територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, наводити лад на територіях прилеглих садиб, вулицях, господарських територіях. Також звертаємося до усіх жителів громади з проханням приєднуватися до весняних робіт з впорядкування населених пунктів і прибудинкових територій.

Хочеться вірити, що разом ми будемо підтримувати порядок та благоустрій населених пунктів, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї та вулиці.

Пам’ятайте, Пулинська громада – наш спільний дім і попри війну ми повинні про нього дбати, готуючись до Перемоги!

Разом зможемо більше!