У селищному парку відремонтували та пофарбували лавочки й урни для сміття

Дата: 15.05.2023 14:24

Санітарний стан та благоустрій територійце візитівка кожної громади, а впорядковані місця для відпочинку показують рівень культурного розвитку мешканців цієї території.

Минулого тижня працівники Пулинської селищної ради та її структурних підрозділів відремонтували та пофарбували лавки у селищному парку, щоб мешканці та гості громади мали можливість комфортно та зручно проводити вільний час, насолоджуючись весняним теплом. Також оновили урни для сміття.

Хочемо вірити, що естетичний вигляд нашого парку стане місцем культурного відпочинку, і більше на пофарбованих лавках не з’являтимуться ніякі написи та не будуть зламані людськими руками дошки, а усе сміття з рук відвідувачів потраплятиме прямісінько в урни, які у достатній кількості розміщені на території парку.

Нагадуємо також, що турбота про чистоту і благоустрій справа кожного жителя громади!