Наш земляк Юрій Лисюк отримав Подяку за гарну службу

Дата: 11.05.2023 16:29

Друзі, хочемо поділитися з вами приємною вісточкою з фронту.

Нещодавно Пулинська селищна рада отримала Подяку від командування військової частини, видану нашому земляку – Юрію Олександровичу Лисюку, який виконуючи військовий обов’язок із захисту суверенітету і цілісності України, зарекомендував себе як висококваліфікований, ініціативний та безстрашний військовослужбовець.

Уся громада відчуває велику гордість за хороброго та відчайдушного Воїна-земляка, депутата Пулинської селищної ради 8 скликання Юрія Лисюка, який разом із іншими Захисниками надійним муром стоїть на варті демократії, волі і незалежності.

Завдяки таким патріотам і відданим Оборонцям ми неодмінно здобудемо Перемогу і матимемо нагоду особисто подякувати кожному з них за службу, захист і вільне майбутнє!

Нехай Господь вбереже кожного Воїна від ворожих куль і ницих підступів та поверне додому неушкодженим. Слава українським Захисникам і Захисницям!