Звернення Пулинського селищного голови з нагоди Дня Європи

Дата: 09.05.2023 09:00

Дорогі мешканці Пулинської громади!

9 травня 2023 року ми вперше спільно з державами Європейського Союзу відзначаємо День Європи.

Це свято – чудова нагода вкотре підтвердити, що українці – це європейці і сьогодні ми повертаємось до великої родини, чітко усвідомлюючи свою європейську ідентичність, історичні та культурні корені, утверджуючи принципи свободи, рівності та гідності.

Нині, в умовах повномасштабної війни, наш нескорений, мужній народ веде боротьбу за свободу, незалежність та демократичні європейські цінності, стримуючи велике зло, що нищить на своєму шляху загальнолюдські цінності і є загрозою стабільності та миру в усьому цивілізованому світі.

Вся Україна міцно стоїть проти ворога, бо Європа – наш спільний дім, який ми разом будуємо та захищаємо.

У День Європи хочеться сказати велике «дякую» усім європейським країнам, які підтримують нас у надскладний для нашої країни час! Ми відчуваємо мобілізацію зусиль на усіх фронтах: як на на гуманітарному, так і на дипломатичному.

Віримо, що консолідувавши зусилля, у єдності усіх європейців, нам вдасться перемогти диктатуру і терор рашизму.  Разом ми здійснимо усі необхідні перетворення для втілення нашої європейської мрії!

Пам’ятаймо, що Європа починається в серці кожного з нас і саме від нас залежить, якою буде наша громада та країна!

Терпіння та рішучості нам на шляху до щасливого, яскравого Європейського майбутнього. Зі святом!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!