Вітаємо «Колорит» із перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Код нації. Українська сніжниця»
Творчі та надзвичайно активні вихованці Зразкового хореографічного колективу «Колорит» КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості Пулинської селищної ради» разом із обдарованим художнім керівником Максимом Пташнюком продовжують примножувати свою колекцію нагород.
Нещодавно стало відомо, що колоритівці отримали відразу 2 Дипломи за перші місця у номінації «Хореографічна Україна» Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код нації. Українська сніжниця».
З-поміж 800 колективів та солістів, нашому хореографічному колективу вдалося передати автентичність народного танцю, насиченого любов’ю до рідного краю, продемонструвати досконалу техніку та злагодженість, щоб, врешті, запалити свою зірочку на п’єдесталі переможців.
Щиро вітаємо колектив з перемогою та дякуємо, що продовжуєте популяризувати українську культуру та народні звичаї, створювати хореографічні творчі проєкти, спрямовані на поширення в сучасному українському суспільстві культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей.
Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання, а творча стежинка веде Вас до успіху! Зичимо кожному мистецьких злетів, потужних звершень, миру, весняного настрою та несподіваних приємних подарунків долі.