Вітання Пулинського селищного голови з Днем прикордонника

Дата: 30.04.2023 09:00

30 квітня Україна відзначає День прикордонника − свято мужніх людей, справжніх Воїнів-Захисників, які непохитно стоять на захисті державного кордону.

Охоронці державних рубежів перші, хто боронить суверенітет і цілісність нашої держави та готові у будь-який час дати відсіч зовнішньому ворогу, забезпечуючи мир та безпеку. Саме прикордонні війська першими зустрічають ворогів, становлячи важливу ланку у системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних та військових інтересів незалежної України.

Ми глибоко вдячні усім тим, хто сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов'язок щодо охорони кордонів нашої країни.

У день професійного свята щиро бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, витримки, благополуччя та мирного неба. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові!

Схиляємо голови перед героями-прикордонниками, які віддали життя за Україну. Будьмо гідними їх пам'яті!

Слава Україні! Слава прикордонникам!