Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці 1 Травня в смт Пулини

Дата: 01.05.2023 10:09

Організатор громадського обговорення:  Пулинська селищна рада

Свої пропозиції зацікавлені особи подають до організатора громадського обговорення у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян», шляхом:

• особистого звернення до Пулинської селищної ради (каб. №210, вул. Шевченка, 104) або за телефоном 3-11-53;
  • письмового звернення до Пулинської селищної ради на електронну адресу: otg.puliny@ukr.net;
  • громадського слухання, яке відбудеться 23 травня 2023 року о 15:00 год. у сесійній залі Пулинської селищної ради (вул. Шевченка, 104, 2 поверх).

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення   громадського обговорення:

Метельська Людмила Олександрівна (каб. №210, вул. Шевченка, 104).

Результати проведення  громадського обговорення будуть опубліковані на офіційному сайті Пулинської селищної ради.

Пропозиції та зауваження надаються до організатора громадського обговорення протягом 30 днів з дати офіційного оголошення на офіційному сайті Пулинської селищної ради.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

У рамках громадського обговорення Пулинська селищна рада приймає та реєструє надані пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення з 01 травня 2023 року.

вулиць та провулків, що пропонуються до перейменування

у Пулинській селищній територіальній громаді

№з/п