У Пулинській громаді тривають заходи з благоустрою

Дата: 21.04.2023 13:19

Проведення щорічних заходів з благоустрою стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

Цієї п’ятниці працівники Пулинської селищної ради та її структурних підрозділів, а також освітяни з Пулинського ліцею, ЗДО №1 «Ялинка» та №2 «Сонечко» продовжили заходи з благоустрою нашої громади. Цього разу білили електроопори по вулиці Тараса Шевченка, вулиці Незалежності та вулиці Героїв Небесної Сотні та квітники, урни й бордюри у селищному парку.

Хочеться вірити, що ми всі разом будемо підтримувати порядок та благоустрій нашого селища та населених пунктів, піклуватися, щоб наша країна була впорядкованою та охайною, незважаючи на складні часи та війну! Пам’ятаємо, що чистота починається з кожного!

Щира вдячність усім причетним!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису