Вітали жительку с. Ялинівка з 95-річним ювілеєм

Дата: 17.04.2023 17:06

17 квітня 2023 року 95-річний ювілей відсвяткувала жителька села Ялинівка ПОЛІЩУК БРОНІСЛАВА ВАЛЕР’ЯНІВНА.

Привітати ювілярку, віддати свою шану і повагу жінці, за спиною якої чималий віковий і життєвий шлях, завітали Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник відділу гуманітарного Олена Гузюк та староста округу Ігор Перегуда.

Очільник громади щиро побажав іменинниці міцного здоров'я, довгих літ щасливого та мирного життя, добробуту і затишку в родинному колі. Нехай кожен новий день наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки. Хай рідні будуть частими гостями на порозі, а у Вашому домі буде мир і достаток.

Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, тому до найщиріших вітань приєднується уся громада. Від душі зичимо, дорога пані Броніславо, щоб Вас не підводило здоров’я, ніколи не припинялися життєлюбність і оптимізм, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Хай завжди поруч з вами буде Бог!