Вітання Пулинського селищного голови з Великоднем!

Дата: 14.04.2023 16:59

Шановна громадо!

Напередодні одного з найбільших православних свят – світлого та радісного Воскресіння Христового – щиро вітаю кожного з Вас!

У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі, пробуджує прагнення бути добрішими і милосерднішими, наповнює наші серця надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань, надає  силу побороти всі труднощі та зміцнює віру у кращу долю.

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю миру, спокою і щастя Вам і Вашим близьким. Хай Великодні дзвони, духмяна паска й писанки принесуть у ваші оселі злагоду, благополуччя і світлу радість! Нехай Святий Великдень принесе нам довгоочікувану Перемогу, подарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселить спокій у серця та укріпить віру.

Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх Героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно просимо Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає країну.

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!