Церковні богослужіння на Великдень

Дата: 13.04.2023 17:12

Шановні мешканці та гості громади!

16 квітня православні християни в усьому світі святкуватимуть одне із найвеличніших церковних свят – Великдень.

Цьогоріч, як і минулого року, на превеликий жаль, це світле свято ми відзначатимемо в умовах війни, а тому мусимо дотримуватись реалій військового часу та вимог комендантської години, яка на території нашої області триває з 24:00 год до 05:00 год.

У зв’язку з цим, повідомляємо, що освячення пасхальних кошиків у Пулинському храмі Святого Миколая відбудеться о 07:00 год у неділю (16 квітня). Святково-пасхальну літургію настоятель храму Сергій Янчук розпочне 16 квітня після закінчення комендантської години, тобто після 05:00 год.

Святкову службу і освячення пасок у с. Зелена Поляна Сергій Янчук проведе у суботу, 15 квітня, 0 18:00 год.

Протоієрей Василь Голуб святково-пасхальну літургію проводитиме:

• 15 квітня о 12:00 год – у с. Новий Завод (освячення пасхальних кошиків орієнтовно о 13:30).
  • 15 квітня о 15:00 год – у с. Корчівка (освячення пасхальних кошиків орієнтовно о 16:30).
  • 15 квітня о 19:00 год – у с. Мартинівка (освячення пасхальних кошиків орієнтовно о 20:30).
  • У с. Ягодинка святково-пасхальна літургія розпочнеться 15 квітня з 21:00 год до 22.30 год та продовжиться після 05:00 год 16 квітня з подальшим освяченням пасхальних кошиків.

Нехай наша віра у краще тільки міцніє, а щира молитва у цей святий день, незалежного від того, де вона промовлена: у храмі чи у власному домі, разом із сім'єю – принесе нам довгоочікуваний мир і Перемогу!