Експонується виставка творчих робіт вихованців ЗДО «Великодній вернісаж»

Дата: 10.04.2023 12:11

Великдень – свято, яке об’єднує, наповнює наші серця добротою, любов’ю, зміцнює кожного з нас духовно. За традицією, до свята готуються усією родиною: прибирають житло, печуть паски та фарбують крашанки. Готувались до цього світлого свята і вихованці закладів дошкільної освіти нашої громади, які створили унікальні і вишукані великодні композиції, представлені на виставці «Великодній вернісаж».

Неповторна пасхальна експозиція, яка ожила завдяки творчій фантазії батьків вихованців і педагогів, наразі експонується у відділі освіти Пулинської селищної ради, наповнюючи виставкову залу не лише магією Великодня, а й демонструючи естетичний смак та розвиток художньо-творчих здібностей здобувачів дошкільної освіти.

Для творчих експонатів цьогорічної виставки характерні оригінальність, нестандартний підхід у підборі матеріалів та поєднанні різних видів сучасних технік декорування. Не забули дітлахи й про Великоднього Зайця (Кролика), пташечок та курочок з курчатками.

Виставка вражає своєю неповторністю, колоритністю, адже кожна пасхальна композиція зігріта теплом дитячих рук, наповнена їх усмішками та любов’ю.  Відвідавши експозицію, відразу з’являється бажання створити щось власноруч, аби по-справжньому відчути великоднє диво.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису