У Пулинській громаді атестували 27 педагогічних працівників закладів освіти

Дата: 10.04.2023 11:26

Творчий характер педагогічної діяльності вимагає від учителя постійного розвитку, адже професія педагога – одна з тих, яка змушує людину весь час набувати нових компетентностей залежно від запитів суспільства, нових цінностей, традицій та інновацій.

Щоб досягти вершин педагогічної діяльності, не втратити до неї інтерес, відчувати внутрішнє задоволення від виконуваної роботи, вчитель повинен постійно працювати у напрямку професійного зростання, основними характеристиками якого є прагнення до самовдосконалення та самоосвіти.

7 квітня 2023 року, з метою підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, забезпечення ефективності освітнього процесу, у відділі освіти відбулася атестація педагогічних працівників закладів освіти Пулинської громади.

У ході атестації педагогічні працівники презентували портфоліо, які яскраво розкривали їх творчу педагогічну діяльність, індивідуальні професійні досягнення та результати роботи за атестаційний період.

Фото без описуАтестаційна комісія, приймаючи рішення про присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань педагогічним працівникам закладів освіти Пулинської селищної ради, вивчала професійну діяльність директорів закладів освіти, заступника директора з виховної роботи, педагогів-організаторів, керівників гуртків КЗПО «ЦДЮТ Пулинської селищної ради», вчителів, вихователів ЗДО, практичного психолога та вчителя-логопеда КУ «Пулинський ІРЦ» за різними напрямками, зокрема:

• організація освітнього процесу;
  • участь педагогічного працівника в методичній роботі;
  • використання та поширення передового педагогічного досвіду працівником;
  • здійснення науково-методичної і науково-дослідницької діяльності тощо.

Відповідно до наказу відділу освіти Пулинської селищної ради № 41/о від 07.04.2023 «Про присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань працівникам закладів освіти Пулинської селищної ради», кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» присвоїли:

• вчителю історії та правознавства Вацлавпільського ліцею – Антонюк Лесі Григорівні;
  • вчителю історії, правознавства та громадянської освіти Івановицького ліцею – Бобрик Мирославі Миколаївні;
  • вчителю хімії та біології Мартинівського ліцею – Змієвській Марині Володимирівні.

На відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям атестували одинадцятеро освітян, на підтвердження тарифних розрядів – 4 педагогів, на відповідність займаній посаді та підтвердження тарифних  розрядів – ще  9 педагогічних працівників.

Атестація педагогічних працівників у 2023 році дала змогу визначити рівень знань, умінь, творчості педпрацівників, об’єктивно оцінити їх діяльність, а також сприяти удосконаленню методичної і професійної майстерності, впровадженню в освітній процес інноваційних форм і методів навчання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуДетальніше на сайті відділу освіти Пулинської селищної ради у розділі "Робота з кадрами - Атестація/Сертифікація педпрацівників" за покликанням: https://pulyny-osvita.gov.ua/atestaciya-pedpracivnikiv-13-28-11-24-04-2019/