Оголошено збір на тепловізор

Дата: 05.04.2023 10:40

Шановна громадо, мріючи про Перемогу нашої країни над кровожерливими окупантами, ми не втомлюємося допомагати нашим Захисникам, які там, у самому пеклі війни, жертвуючи власним життям і здоров'ям, стоять на варті нашої свободи та б'ються за мир і волю.

Пулинська селищна рада звертається до кожного з проханням ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗБОРУ НА ТЕПЛОВІЗОР для Воїна-земляка, мешканця с. Стара Олександрівка – Олександра Григоровича Опанащука.

Наприкінці наступного тижня, Олександр Опанащук разом з військовими побратимами вирушає на один із найпекельніших напрямків фронту – Бахмут. І без тепловізора їм буде вкрай складно. Тому просимо усіх і кожного доєднатися!

Вартість тепловізора близько 80 000 грн. Наразі зібрано понад 20 000 грн. Друзі, підтримаймо збір! Маємо близько тижня часу! Віримо, що разом нам це вдасться!

Карта 5168757430235434 Опанащук Т. В.

Разом сильні! Разом непереможні!!!