Прощання із загиблим Захисником Дмитром Лубіним

Дата: 26.03.2023 14:52

Шановна громадо! Додому на щиті повертається наш Герой, житель села Ясенівка – ДМИТРО ЛУБІН…

У цей скорботний день, просимо  гідно зустріти та віддати шану нашому земляку – вірному сину України – ДМИТРУ ЛУБІНУ, утворивши «живий коридор» від початку с. Ясенівка до будинку загиблого Героя.

Прибуття кортежу з тілом Захисника очікується близько 17:00 години.

Прощання з полеглим Оборонцем України та скорботна літургія відбудеться завтра, 27 березня, о 10.30 год біля будинку Воїна у селі Ясенівка, об 11.00 год – траурна хода до місця вічного спочинку Героя.

У цю гірку мить щиро поділяємо горе сім’ї та разом з Вами тужимо у глибокій скорботі

Серце загиблого Воїна Дмитра зупинилось, але пам'ять про його подвиг навіки у наших серцях!

Царство небесне Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.