У громаді провели міжшкільні спортивні змагання у залік Гімназіади 2022-2023 н. р. з волейболу серед дівчат

Дата: 23.03.2023 14:38

Спорт породжує культуру оптимізму та культуру бадьорості, переконують вчителі фізичної культури закладів освіти Пулинської громади, а участь школярів у спортивних змаганнях стимулює їх удосконалювати свою майстерність, краще оволодівати спортивною технікою, безперервно підвищувати рівень всебічного фізичного розвитку, що, у свою чергу, створює необхідні умови для досягнення високих спортивних результатів.

22 березня у спортивній залі Пулинського ліцею разом зібралися амбітні, цілеспрямовані та талановиті учениці з Вацлавпільського, Івановицького, Кошелівського, Мартинівського, Новозаводського, Пулинського ліцеїв та Пулинської ДЮСШ, щоб поборотися за перемогу у міжшкільних спортивних змаганнях з волейболу серед дівчат.

Потренувати витримку, дисциплінованість та волю до перемоги дівчатам разом із наставниками довелося ще до офіційного старту Гімназіади, яка була перервана тривалою повітряною тривогою. Завдяки славним Захисникам і Захисницям, кожному, хто береже наше небо і суходіл від підступів окупантів, змагання з волейболу серед дівчат стартували.

Кожна гра  була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за звання найкращої, демонструючи гарну спортивну підготовку, чітку і злагоджену командну гру, неочікувані комбінації та влучні удари м’ячів. І глядачі, і самі гравці отримали масу позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою.

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

• Перше місце та перехідний кубок завоювала команда Пулинського ліцею (тренери Прохоренко О.С., Тичина О.А.).

Фото без опису

• Друге місце посіли волейболістки Мартинівського ліцею (тренер  Михайловська С.Т.).

​​​​​​​Фото без опису

• Третє місце виборола команда Вацлавпільського ліцею (тренер Рижук В.А.).

Фото без описуКоманди нагороджені пам’ятними призами, грамотами та подяками відділу освіти.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, наполегливості, витривалості, нових перемог і сильного командного духу!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису​​​​​​​