Вітання Пулинського селищного голови

Дата: 19.03.2023 09:00

Щороку у третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Сьогодні ми вітаємо усіх, хто вдень і вночі забезпечує комфорт у наших домівках, дбає про життєдіяльність нашої громади, підтримує благоустрій та продовжує сумлінно працювати навіть у час війни.

У день професійного свята хочеться сказати якомога більше слів вдячності нашим комунальникам, адже вони того заслужили.

Дорогі працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Пулинської громади! Дякую вам за важливу і цінну роботу, де кожен із вас – на своєму місці. Переконаний, що і надалі ви продовжите злагоджено, сумлінно виконувати свою роботу, не зважаючи на будь-які труднощі, а високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи та оперативність – стане запорукою успішного розвитку нашої громади.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я та успіхів у нелегкій, але такій потрібній роботі! Миру, благополуччя та затишку у ваших родинах!

З повагою – Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк!