Дата: 17.03.2023 16:12

Фото без описуСлужба у справах дітей Пулинської селищної ради шукає кандидатів у патронатні вихователі для тимчасового догляду за дитиною на вигідних умовах.

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Якщо Ви – подружжя з досвідом виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.

Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту у сім’ї патронатного вихователя, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я.

Хто може стати патронатним вихователем?

Кандидатом у патронатні вихователі може бути особа, яка виявила бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, а також має:

• повнолітнього члена сім’ї (чоловік або дружина, син чи донька, інший член сім’ї) чи повнолітню особу, які проживають на спільній житловій площі з кандидатом у патронатні вихователі, готові бути добровільним помічником кандидата у патронатні вихователі та разом з ним пройти навчання і надавати допомогу патронатному вихователю у догляді за дитиною, влаштованою до сім’ї патронатного вихователя;
  • належні житлово-побутові умови за місцем свого фактичного проживання.

Яку підтримку будуть отримувати патронатні вихователі?

Патронатні вихователі отримують грошове забезпечення:

• 2,5 прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку на місяць, 3,5 прожиткового мінімуму  для дітей з інвалідністю;
  • п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць;
  • підтримка профільних спеціалістів.

Який термін перебування дитини в патронаті?

Оптимальний термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин, їх впливу на стан дитини, та не повинен перевищувати 3 місяців. В особливих випадках, за рішенням органу опіки та піклування, термін перебування під патронатом може бути подовжений, але не повинен перевищувати 6 місяців.

Якщо ви маєте бажання дати дітям сімейний затишок та турботу і водночас забезпечити власну зайнятість не зволікайте, звертайтесь до служби у справах дітей  Пулинської селищної ради  за адресою: вул. Незалежності 13, смт Пулини (другий поверх).

Служба у справах дітей Пулинської селищної ради